Integromat wyróżniony po raz pierwszy w rankingu Gartner® Magic Quadrant™ dla przedsiębiorstw z 2021 r. Platforma integracyjna jako usługa

Gartner po raz pierwszy uwzględnił Integromat w swoim raporcie Magic Quadrant for Enterprise Integration Platform as a Service ! Wierzymy, że włączenie Integromatu jest mocnym wskaźnikiem, że gramy w pierwszej lidze integracji przedsiębiorstw.

Gartner wybiera dostawców do uwzględnienia w swoim corocznie aktualizowanym raporcie Magic Quadrant na podstawie obszernego zestawu kryteriów, które są oceniane w dwóch głównych obszarach.

Widzimy w tym włączeniu potężny dowód na to, że rozwijamy się i wkraczamy w przestrzeń przedsiębiorstwa, i pokazujemy, że nasza wizja zmierza we właściwym kierunku.

Dla naszych klientów wierzymy, że przynależność do elitarnej grupy liderów rynku jest zewnętrznym dowodem na to, że podążamy we właściwym kierunku, kontynuując budowanie naszej platformy i oferty.

magic-kwadrant-gartner-integracja-platformy

Integracje nowej generacji w celu demokratyzacji automatyzacji

Wyobrażamy sobie Integromat jako standard integracji i automatyzacji : łatwy do przyjęcia i użytkowania, wydajny i elastyczny.

Firmy walczą dziś z coraz większą liczbą systemów i aplikacji, które nie są ze sobą zintegrowane. Powoduje to silosy zamiast umożliwiania płynnego przepływu danych cyfrowych w całej firmie.

Tradycyjne narzędzia integracyjne nie oferują potężnych rozwiązań radzenia sobie ze złożonością procesów klasy korporacyjnej, które są również łatwe w użyciu i adaptacji.

W konsekwencji firmy ryzykują, że zostaną obarczone przestarzałą technologią i nie będą w stanie działać tak szybko, jak wymaga tego nasze szybko zmieniające się otoczenie rynkowe. Zaległości IT rosną wykładniczo, znacznie przewyższając wymagania biznesowe.

Utrudnia to innowacyjność, a ostatecznie szkodzi temu, co najważniejsze: zapewnianiu klientom i pracownikom najnowocześniejszego doświadczenia.

Naszym nadrzędnym celem jest jednoczesne rozwiązanie tych problemów.

Umożliwiając wszystkim w swojej firmie rolę integratorów obywatelskich, pomagamy wszystkim naszym klientom w inicjatywach dotyczących integracji i automatyzacji.

integromat-scenariusz-przykład Porozmawiajmy teraz o tym, co naszym zdaniem odróżnia nas od innych firm w tej dziedzinie – o czynnikach, które pomogły nam zdobyć uznanie Gartnera w Magic Quadrant dla EiPaaS.

Integromat prezentuje nowoczesne podejście do integracji przedsiębiorstw

Integromat pomaga firmom łączyć aplikacje i automatyzować przepływy pracy w celu utrzymania szybszego wzrostu i lepszych wyników.

Nowoczesne, wizualne podejście do integracji i automatyzacji

Podejście Integromatu jest wyjątkowe w porównaniu do tradycyjnych firm

Połączenie wizualnie responsywnego interfejsu, tysięcy ustandaryzowanych punktów końcowych API oraz szerokiego wyboru gotowych szablonów integracji stanowi unikalną ofertę, która spełnia potrzeby najbardziej skrupulatnych klientów na rynku.

Gotowość przedsiębiorstwa

Integratorzy na każdym poziomie umiejętności mogą konfigurować nawet najbardziej złożone przepływy pracy, zapewniając automatyzację podstawowych procesów biznesowych na dużą skalę.

Ponadto Integromat umożliwia działom IT ustanowienie i utrzymanie najwyższych poziomów nadzoru i bezpieczeństwa w zastosowaniach korporacyjnych.

Łatwość przyjęcia i szybki zwrot z inwestycji

Odkryliśmy, że prawdziwe przyjęcie zmian musi pochodzić z wewnątrz firmy.

Nasi klienci podkreślają wysoki poziom zadowolenia z łatwości przyjęcia i szybkiego zwrotu z inwestycji. Przeczytaj, co mają do powiedzenia tutaj .

Ostatecznie różnica polega na wynikach biznesowych. Dowiedz się, jak nasz klient finn.auto zbudował udaną usługę subskrypcji za pomocą Integromatu, osiągając oszałamiające wyniki .

Gotowy na głębokie nurkowanie?

Automatyzacja przepływu pracy to konieczność w nowoczesnym biznesie. I jesteśmy zaangażowani w pozyskiwanie większej liczby firm.

Podsumowując, zapraszamy do zapoznania się z pełnym raportem Gartner Magic Quadrant dla EiPaaS tutaj .

Aby dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach Integromat Enterprise, odwiedź naszą stronę internetową i umów się na prezentację.

Zapraszamy również do dołączenia do naszej oficjalnej społeczności i zakładki naszego bloga, aby uzyskać najnowsze informacje i przypadki użycia dotyczące integracji aplikacji i automatyzacji przepływu pracy.

Miłej automatyzacji!


Gartner, Magic Quadrant for Enterprise Integration Platform as a Service, Eric Thoo, Keith Guttridge, Bindi Bhullar, Shameen Pillai, Abhishek Singh, opublikowany 29 września 2021 r.

Gartner i Magic Quadrant są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Gartner, Inc. i/lub jej spółek zależnych w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie i są używane w niniejszym dokumencie za zgodą. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Gartner nie popiera żadnego dostawcy, produktu ani usługi przedstawionej w jego publikacjach badawczych i nie doradza użytkownikom technologii, aby wybierali tylko tych dostawców, którzy mają najwyższe oceny lub inne oznaczenia. Publikacje badawcze Gartnera składają się z opinii organizacji badawczej Gartnera i nie powinny być interpretowane jako stwierdzenia faktów. Gartner zrzeka się wszelkich gwarancji, wyraźnych lub dorozumianych, w odniesieniu do tych badań, w tym wszelkich gwarancji przydatności handlowej lub przydatności do określonego celu.