Firma Forrester nazywa Google AppSheet liderem w dziedzinie niskokodowych platform dla programistów biznesowych!

Z przyjemnością informujemy, że wiodąca globalna firma badawcza i doradcza Forrester Research przyznała Google AppSheet tytuł lidera w niedawno opublikowanym raporcie The Forrester Wave™: Low-code Platforms for Business Developers , IV kwartał 2021 r. To nasza cenna społeczność biznesowa programiści — ci, którzy są najbliżej wyzwań, które mogą rozwiązać aplikacje biznesowe — którzy zasługują na uznanie nie tylko za miliony aplikacji stworzonych za pomocą AppSheet, ale także oparte na współpracy podejście do tworzenia bez kodu, które pomogło w dalszej realizacji naszej misji wzmacniania wszystkich tworzyć niestandardowe rozwiązania, aby odzyskać swój czas i talent.

AppSheet otrzymał najwyższe możliwe oceny w zakresie wizji produktu i kryteriów planowanych ulepszeń, a firma Forrester zauważyła w raporcie, że „Wizja AppSheet dotycząca rozwoju obywatelskiego opartego na sztucznej inteligencji jest wyjątkowa i szczególnie dobrze dopasowana do Google. Głębokie kieszenie i ekosystem giganta technologicznego zapewniają AppSheet przewagę na drodze do rynku, widoczności rynku i mapy drogowej produktów”.

„Wiodące są funkcje automatyzacji procesów i sztucznej inteligencji”, zauważając, że „platforma zapewnia czyste, intuicyjne środowisko modelowania odpowiednie zarówno dla długotrwałych procesów, jak i wyzwalanych automatyzacji, a także przydatny zakres pragmatycznych usług sztucznej inteligencji, takich jak pozyskiwanie dokumentów. "

Wielu klientów korporacyjnych, w tym Carrefour Property — Carmila , Globe Telecom , American Electric Power i Singapore Press Holdings ( SPH ) wybiera AppSheet jako partnera w zakresie rozwoju biznesu, a także tysiące innych organizacji z każdej branży. Jesteśmy zaszczyceni mogąc służyć tym klientom i być liderem w Forrester Wave™: Platformy niskokodowe dla programistów biznesowych . Z niecierpliwością czekamy na dalsze wprowadzanie innowacji i pomaganie klientom w ich drodze do cyfrowej transformacji. Aby pobrać pełny raport, odwiedź tutaj i wprowadź swój adres e-mail. Aby dowiedzieć się więcej o AppSheet, odwiedź naszą stronę internetową .