18 kreatorów formularzy zgodnych z HIPAA do ochrony danych pacjentaient

Jeśli pracujesz w opiece zdrowotnej i masz do czynienia z chronionymi informacjami zdrowotnymi (PHI), wiesz, że nie ma sposobu na obejście tego.

PHI należy wysyłać, odbierać i przechowywać bezpiecznie i bezpiecznie. Przede wszystkim należy postępować zgodnie z wytycznymi zgodności HIPAA.

W opiece zdrowotnej ważne jest, aby zrozumieć, jakie są zasady, w jaki sposób odnoszą się do Ciebie i jak się do nich stosować.

Niezależnie od tego, czy jest to podmiot objęty ubezpieczeniem, który generuje PHI, czy partner biznesowy, który musi uzyskać do niego dostęp, przepisy HIPAA mają znaczenie.

Jest wiele rzeczy do wzięcia pod uwagę, ale nie powinieneś się martwić o to, jak zrobić to dobrze.

Zanim przejdziemy do problemu formularzy cyfrowych zgodnych z HIPAA, zróbmy krótkie podsumowanie tego, kogo dotyczy i dlaczego.

Dla kogo dotyczy HIPAA?

Dwie grupy muszą przestrzegać przepisów HIPAA: podmioty objęte ubezpieczeniem (CE) i partnerzy biznesowi .

Co to jest podmiot objęty ubezpieczeniem?

Podmiotem objętym jest każda organizacja, która gromadzi, tworzy lub przekazuje PHI drogą elektroniczną (znaną również jako „ePHI”). Podgrupy objęte parasolem podmiotów objętych ubezpieczeniem obejmują:

 • Podmioty świadczące opiekę zdrowotną : np. lekarze, domy opieki, szpitale lub psycholodzy
 • Plany zdrowotne : każdy indywidualny lub grupowy plan, który oferuje lub płaci za usługi zdrowotne, taki jak towarzystwa ubezpieczeń zdrowotnych, organizacje opieki zdrowotnej, Medicaid i Medicare
 • Izby rozliczeniowe : organizacje pośredniczące między świadczeniodawcami opieki zdrowotnej a płatnikami ubezpieczeń. Izby rozliczeniowe opieki zdrowotnej przetwarzają transakcje opieki zdrowotnej zgodnie z wymaganymi standardami

Kim jest partner biznesowy?

Współpracownik biznesowy to organizacja, która ma dostęp do PHI na podstawie umowy z podmiotem objętym ubezpieczeniem.

Przykładami partnerów biznesowych w sektorze opieki zdrowotnej są dostawcy IT, usługi hostingu poczty e-mail i – zgadłeś – twórcy formularzy.

Gdy podmiot objęty ubezpieczeniem pozwala partnerowi biznesowemu na wspieranie jego działań związanych z opieką zdrowotną, partner biznesowy musi podpisać umowę z podmiotem objętym ubezpieczeniem. Ta umowa jest znana jako Business Associate Agreement (BAA).

Podobnie jak podmiot objęty ubezpieczeniem, partner biznesowy musi przestrzegać przepisów HIPAA, aby chronić PHI. Ponadto obowiązkowo należy informować podmioty objęte ubezpieczeniem w przypadku potencjalnych lub faktycznych naruszeń danych.

Produkty technologiczne i HIPAA: Mglisty związek

Każdy podmiot, który ma dostęp do PHI, musi zapewnić odpowiednie zabezpieczenia techniczne, fizyczne i administracyjne.

Jednak:

 • Brak jasności w wymaganiach HIPAA i długa lista kontrolna zasad, których należy przestrzegać
 • Przepisy HIPAA często są aktualizowane lub zmieniane. W konsekwencji organizacje będą musiały realizować i aktualizować swój plan zgodności
 • Gdy wpadki powodują naruszenia HIPAA, zarówno podmioty objęte ubezpieczeniem, jak i osoby fizyczne mogą zostać ukarane dość wysokimi grzywnami, nawet jeśli PHI nie zostanie naruszone. Naruszenia mogą skutkować oskarżeniami karnymi i procesami sądowymi. Wysokość kar za naruszenia różni się znacznie w zależności od powagi naruszenia, odpowiedzialności i współpracy organizacji podczas dochodzenia w sprawie naruszenia
 • Nie należy lekceważyć przepisów. Nie ma znaczenia, czy naruszenie było wynikiem umyślnego zaniedbania, czy niezamierzonego. Ignorancja nie jest postrzegana jako uzasadniona przyczyna nałożenia sankcji. Niezależnie od tego zostaną nałożone grzywny za nieprzestrzeganie przepisów
 • Według raportu z 2015 r. opublikowanego przez Departament Zdrowia i Opieki Społecznej (HHS), braki HIPAA w zakresie prywatności, bezpieczeństwa danych i powiadomień o naruszeniu zostały wykryte w większości objętych nim podmiotów, które zostały poddane kontroli , zwłaszcza w mniejszych podmiotach. Trzycyfrowa grzywna może być katastrofalna dla skromnej praktyki lub organizacji

hipaa-naruszenie-kary-hipaajournal Źródło obrazu: Hipaajournal

Jak HIPAA wpływa na użytkowników formularzy cyfrowych

Organizacje muszą przestrzegać zasad i przepisów, które są złożone i czasochłonne.

Jeśli nie będziesz ostrożny, od razu wpadniesz w administracyjny koszmar. Każda czynność musi być rejestrowana. Istnieje również wiele formularzy do wypełnienia i procedur, których należy przestrzegać.

Jak wiemy, zaniedbanie przestrzegania standardów i przepisów HIPAA może skutkować karami. Co więcej, może to zapewnić ci honorowe miejsce na Ścianie Wstydu HIPAA , gdzie wyświetlane są znane naruszenia z ostatnich 24 miesięcy, które są obecnie badane.

Wolałbyś być znany z uczciwości niż z narażania wrażliwych danych pacjentów. Ogólnie rzecz biorąc, jest wiele do rozważenia.

Dlaczego formularze są istotne w kontekście opieki zdrowotnej

Odpowiedź na to pytanie jest prosta: w opiece zdrowotnej formularze zbierające PHI są wszechobecne.

Formularze są niezbędne między innymi do rejestrowania nowych pacjentów, zapisywania objawów, określania leczenia lub uzupełniania recepty.

Pomyśl o nowych formularzach autoryzacji pacjenta, gdy odwiedzają lekarza po raz pierwszy, lub o formularzu testu Covid-19, który ludzie wypełniają, aby dostosować się do swoich danych przesyłanych do biura informacyjnego.

Formularze są istotną częścią opieki zdrowotnej, a zapewnienie ich zgodności z HIPAA jest najważniejsze.

Istnieje sześć głównych formularzy HIPAA, z którymi najczęściej się spotykasz. Zrozumienie ich pomoże Ci skuteczniej prowadzić operacje, ale także zmniejszy profil ryzyka organizacji, której jesteś częścią.

sześć-głównych-typów-hipaa-form Źródło obrazu: Cloudapper

Przejście na technologię cyfrową ma wpływ na bezpieczeństwo danych. Ponadto pacjenci oczekują, że otrzymają opiekę równie łatwo, jak zamawiają artykuły spożywcze przez Internet.

Formularze cyfrowe odgrywają w tym rolę. Zobaczmy teraz, jak HIPAA odnosi się do formularzy.

Co sprawia, że formularz jest zgodny z HIPAA?

Podczas obsługi ePHI, HIPAA wymaga, aby formularz cyfrowy spełniał minimalny zestaw wymagań. To są:

 • Szyfrowanie transportu: jest zawsze szyfrowane, ponieważ jest przesyłane przez Internet
 • Kopia zapasowa: nigdy nie jest tracona, tzn. powinna być zarchiwizowana i można ją odzyskać
 • Autoryzacja: jest dostępna tylko dla upoważnionego personelu przy użyciu unikalnych, skontrolowanych kontroli dostępu
 • Integralność danych: nie została naruszona ani zmieniona
 • Szyfrowanie pamięci masowej: powinno być szyfrowane podczas przechowywania i archiwizacji
 • Utylizacja: Można trwale usunąć, gdy nie są już potrzebne
 • Omnibus/HITECH: znajduje się na serwerach internetowych firmy, z którą masz umowę o partnerstwie biznesowym HIPAA

Odhaczanie wyżej wymienionych punktów jest Twoją odpowiedzialnością. Bezpieczeństwo i integralność PHI i ePHI powinny być Twoją najwyższą troską.

Jest to niezbędne, ponieważ liczba naruszeń danych dotyczących opieki zdrowotnej stale rośnie z roku na rok.

Kiedy karty zdrowia trafiają na czarny rynek, są warte nawet 40 razy więcej niż numer karty kredytowej.

Osobisty numer identyfikacyjny jest stały, natomiast numer karty kredytowej nie. Może to znacznie skomplikować życie osób, których informacje zostały naruszone, ponieważ naruszone informacje są często wykorzystywane do nieuczciwych działań.

numer-stany-opieki zdrowotnej-naruszenia-danych-hipaajournal Źródło obrazu: Hipaajournal

Tworzenie oprogramowania, które obsługuje wszystkie punkty bezpieczeństwa, to zadanie samo w sobie. Dlatego warto przyjrzeć się formom, które zajmą się tym za Ciebie.

18 kreatorów formularzy zgodnych z HIPAA

Dla dobra Twojego pacjenta i Twojego spokoju, chcesz, aby każdy proces związany z gromadzeniem PHI był tak bezpieczny, jak to tylko możliwe.

Kreator formularzy zgodny z HIPAA eliminuje zgadywanie z zgodności, przynajmniej w jednym powtarzającym się obszarze Twojej praktyki lub organizacji.

Mając to na uwadze, przygotowaliśmy listę kreatorów formularzy cyfrowych, które są zgodne z HIPAA. Spójrz!

1. Formularz Jot

jotform-hipaa-zgodność

JotForm oferuje szeroką gamę przyjaznych dla urządzeń mobilnych, w pełni konfigurowalnych formularzy zgodnych z HIPAA i BAA do bezpiecznego gromadzenia danych pacjentów.

Możesz generować raporty medyczne na żywo z danych formularzy, optymalizować przepływy pracy, łącząc JotForm z narzędziami, z których już korzystasz, i automatyzować zatwierdzanie.

Formularze JotForm są sparowane z aplikacją JotForm Health, aby przeglądać dokumentację medyczną, planować wizyty i otrzymywać podpisane formularze zgody z dowolnego urządzenia (nawet bez połączenia z Internetem).

Obecnie firma oferuje respondentom Corona bezpłatne nieograniczone konta HIPAA . To kwalifikuje dostawców opieki zdrowotnej, organizacje rządowe i organizacje non-profit do bezpłatnych planów Jotform.

Ceny : 29 USD miesięcznie (naliczanie roczne) lub 39 USD miesięcznie. W obu planach możesz utworzyć do 100 formularzy i wysłać 10 000 zgłoszeń. Organizacje non-profit mają 50% zniżki.

2. Typ formularza

typeform-form-builder

Typeform umożliwia tworzenie interaktywnych quizów, ankiet i formularzy, które wyświetlają jedno pytanie/podpowiedź na raz. Możesz dodawać obrazy, projektować motywy, zmieniać czcionki i tła.

Typeform działa na Amazon Web Services i obsługuje wiele poziomów szyfrowania, kontroli dostępu i testów penetracyjnych.

HIPAA jest wymieniony w oddzielnym przeglądzie FAQ Covid-19 , stwierdzając, że Typeform jest skłonny działać jako partner biznesowy dla podmiotów objętych ubezpieczeniem, jeśli podpiszesz z nimi umowę BAA.

Warto również powiedzieć, że integracja Typeform ze Stripe nie będzie użyteczna, ponieważ na stronie internetowej Stripe nie ma wzmianki o HIPAA lub BAA.

Ceny : sprawdzanie darmowych wersji daje 3 typy formularzy z 10 pytaniami na typ i 100 odpowiedziami miesięcznie. Płatny plan z nieograniczoną liczbą formularzy zaczyna się od 35 USD miesięcznie (naliczanie roczne) z miejscem na maksymalnie 1000 odpowiedzi na formularze miesięcznie. Możliwe jest testowanie funkcji z płatnych planów w trybie próbnym, chociaż formularze nie będą udostępniane.

Bonus: jeśli zamierzasz używać Typeform w projekcie non-profit związanym z Covid-19, Typeform oferuje nawet bezpłatną 3-miesięczną subskrypcję .

3. Stos formularzy

formstack-hipaa-zrzut ekranu

Formstack to kompleksowe rozwiązanie zgodne z ustawą HIPAA do gromadzenia danych, tworzenia dokumentów i zbierania podpisów elektronicznych.

Formularze, dokumenty i znak Formstack zostały poddane audytowi bezpieczeństwa przez zewnętrznego dostawcę oceny zgodności. Możliwy jest standardowy BAA, a także możliwość tworzenia spersonalizowanych BAA.

Formstack monitoruje ich konta HIPAA, aby zapobiegać naruszeniom. Szyfrowanie TLS, uprawnienia na poziomie użytkownika i integracje zgodne z HIPAA bezpieczne ePHI są wymienione w funkcjach. Dane rejestrujące użytkownika i działania mogą być wymagane w przypadku audytu lub potencjalnego naruszenia bezpieczeństwa.

Ceny : Formstack oferuje 14-dniowy okres próbny. Plan Starter kosztuje 50 USD miesięcznie (naliczanie roczne) lub 59 USD miesięcznie dla jednego użytkownika. Ten użytkownik może utworzyć do 20 formularzy i wysłać do 1000 zgłoszeń formularzy.

4. Logiformy

logiforms-hipaa

Logiforms to narzędzie do tworzenia formularzy z elastycznym i intuicyjnym interfejsem typu „przeciągnij i upuść”.

Obsługuje również implementację zautomatyzowanych przepływów pracy w celu tworzenia i przechowywania bezpiecznych formularzy i plików PDF za pomocą funkcji zgodnych z HIPAA, takich jak 256-bitowe szyfrowanie SSL w formularzach, szyfrowanie danych w spoczynku i kompleksowe szyfrowanie TLS/HTTPS.

Ceny : Logiforms oferuje 15-dniowy okres próbny. Plan Professional kosztuje 24,95 USD miesięcznie. Dwóch użytkowników będzie miało dostęp do oprogramowania, co pozwoli na stworzenie 10 formularzy i 5000 zgłoszeń. Dodatki są dostępne za niewielkie, dodatkowe opłaty.

5. Formularze Microsoft

microsoft-forms-hipaa

Microsoft Forms to przyjazny dla początkujących konstruktor formularzy do ankiet, ankiet i quizów.

Oprogramowanie jest zgodne z HIPAA i BAA i spełnia standardy ochrony BAA, a dane formularzy są szyfrowane w stanie spoczynku i podczas przesyłania.

Usługi firmy Microsoft objęte BAA przeszły audyty w celu uzyskania certyfikatu Microsoft ISO/IEC 27001.

Ceny: bezpłatnie dla każdego, kto ma licencję Office 365 Education, klientów Microsoft 365 Apps dla Firm i użytkowników z kontem Microsoft Pro.

6. Formy Cognito

cognito-forms-hipaa-zgodność

Cognito Forms to wszechstronna platforma z różnymi szablonami formularzy do wyboru. Jest to produkt przyjazny zarówno dla początkujących, jak i programistów, który oferuje możliwość dostosowania formularzy za pomocą niestandardowego kodu HTML i CSS.

Możesz tworzyć formularze zgodne z HIPAA, które przetwarzają płatności online, pozwalają użytkownikom zamawiać wizyty lub recepty, rejestrować nowych pacjentów i łączyć się z integracjami innych firm.

Ceny : zgodność z HIPAA jest przyznawana w ramach planu Enterprise w cenie 99 USD miesięcznie. Plan pozwala na nieograniczone tworzenie formularzy i wpisów, dając 20 użytkownikom dostęp do narzędzia.

7. Formularze HIPAA

hipaa-forms-hipaa-zgodność

HIPAA Forms to wtyczka WordPress, która wymaga zainstalowania Caldera lub Gravity Forms.

Aby z niego skorzystać, potrzebujesz ważnego klucza licencyjnego HIPAA Forms, włączonej obsługi SSL i oczywiście podpisanej umowy BAA.

Rezultatem jest zaznaczenie pola obok formularza, aby był zgodny z HIPAA. Jeśli Twój system jest oparty na WordPressie, nie będzie to łatwiejsze.

Ceny : możesz przetestować wtyczkę za darmo za pomocą jednego formularza i 25 zgłoszeń formularzy. Subskrypcja zaczyna się od 600 USD rocznie, odblokowując nieograniczone formularze, nieograniczone przesyłanie formularzy i usuwane marki. Możliwość wgrywania plików można dokupić jako dodatek za 300 USD/rok.

8. Kreator formularzy 123

123-form-builder-hipaa

123 Form Builder to w pełni konfigurowalne narzędzie do tworzenia formularzy na poziomie przedsiębiorstwa typu „przeciągnij i upuść”, które umożliwia tworzenie formularzy online dla Twojej praktyki medycznej lub firmy .

Oprogramowanie zawiera rozszerzone protokoły bezpieczeństwa, reguły logiki warunkowej, ponad 80 integracji oraz możliwość wysyłania danych bezpośrednio do preferowanego CRM.

Mając to na uwadze, oprogramowanie jest najbardziej odpowiednie dla dużych zespołów, które gromadzą mnóstwo danych.

Ceny : formularze zgodne z ustawą HIPAA są dostępne tylko w ramach planu Enterprise w cenie 199,99 USD miesięcznie. Aby uzyskać dostosowaną ofertę, musisz skontaktować się z działem sprzedaży.

9. FormaMontaż

montaż-form-hipaa-zgodność

Narzędzie do gromadzenia danych i kreator formularzy FormAssembly jest używane przez ponad 4000 globalnych organizacji, takich jak Amazon, Lenovo i Harvard University.

Wszystkie zebrane dane są bezpieczne , integrują się z Twoimi obecnymi systemami, takimi jak Salesforce, Google Apps i Pardot, i umożliwiają łatwe tworzenie zaawansowanych formularzy.

Ceny : formularze zgodne z HIPAA i BAA są dostępne w ramach czwartego poziomu planu Compliance Cloud. Będziesz musiał skontaktować się z zespołem, aby uzyskać spersonalizowaną ofertę, ale koszty prawdopodobnie przekroczą próg 224 USD miesięcznie, ponieważ tyle kosztuje plan drugiego poziomu.

10. Formularz DrD

formularz-dr-hipaa-zgodność

FormDr to rozwiązanie formularza dostosowane do szpitali, systemów opieki zdrowotnej i innych praktyk jedno- i wielolokalnych.

Dzięki FormDr możesz połączyć kilka stron w jeden pakiet formularzy online, ułatwiając pacjentom przechodzenie przez wiele oddzielnych formularzy.

Oczywiście FormDr jest zgodny z HIPAA .

Ceny : oferują bezpłatny 14-dniowy okres próbny i oferują przekonwertowanie plików na formularze. Wszystkie trzy plany oferują formularze zgodne z HIPAA. Główne różnice między planami dotyczą liczby użytkowników, zgłoszeń, widoków formularzy i dostępnych GB do przechowywania plików. Plan startowy kosztuje 29 USD miesięcznie, niezależnie od tego, czy płacisz zgodnie z rzeczywistym użyciem, czy przez cały rok.

11. PandaDoc

pandadoc-hipaa-zgodność

PandaDoc to kompleksowe oprogramowanie do automatyzacji i personalizacji dokumentów, w którym w ciągu kilku minut można tworzyć oferty, wyceny, umowy i formularze.

Obszary robocze umożliwiają wydajne przechowywanie oddzielnie informacji o pracownikach i pacjentach, wszystkie w pełni zgodne z HIPAA .

Ceny : Aby uzyskać dostosowany plan korporacyjny zgodny z ustawą HIPAA, PandaDoc prosi o kontakt z ich zespołem sprzedaży.

12. Formularze Google

google-forms-hipaa

Ustawienia uwierzytelniania i prywatności zgodne z HIPAA są dostępne dla Formularzy Google, co oznacza, że CE mogą używać Formularzy Google jako narzędzia do tworzenia formularzy zgodnego z HIPAA.

Umowa BAA z Google musi zostać podpisana wcześniej.

CE mogą monitorować dostęp i widoczność do folderów i plików oraz przyznawać każdemu współautorowi niezbędne uprawnienia. Przed użyciem Formularzy Google do zbierania lub przechowywania ePHI administratorzy muszą dostosować ustawienia prywatności i wyłączyć wszelkie aplikacje innych firm , które nie spełniają standardów HIPAA.

Cennik : Formularze Google są dostępne w ramach planu Business Starter w cenie 6 USD miesięcznie za użytkownika i zapewniają dostęp do całego Google Workspace oraz 14-dniowy okres próbny.

13. Strona internetowa

formsite-hipaa-zgodność

Użytkownicy planu Enterprise mogą poprosić o standardową umowę o partnerstwie biznesowym, aby móc korzystać z ustawień zgodnych z ustawą HIPAA .

Umożliwi to zbudowanie bezpiecznych formularzy skierowań, płatności za opiekę zdrowotną i historii medycznej.

Formsite wspiera organizacje za pomocą podstawowych funkcji zarządzania danymi, takich jak bezpieczna poczta e-mail i kontrola dostępu z uwierzytelnianiem dwuskładnikowym.

Oprogramowanie ma również integracje z Salesforce i Google Sheets (do których również będziesz potrzebować BAA).

Ceny : standardowy plan Enterprise zaczyna się od 249,95 USD miesięcznie lub 2499,95 USD rocznie.

14. DocuPodpisz

docusign-hipaa-zgodność

Podpisy elektroniczne DocuSign i oprogramowanie do generowania dokumentów są używane przez 12 z 14 największych światowych firm farmaceutycznych.

Oprogramowanie jest w pełni zgodne z ESIGN, UETA i HIPAA oraz posiada certyfikat ISO 27001:2013.

Wszystkie dane, które przechodzą przez serwery DocuSign, są szyfrowane i uwierzytelniane, zarówno podczas przesyłania, jak i w spoczynku.

Ceny : DocuSign prosi klientów z branży opieki zdrowotnej o kontakt z działem sprzedaży w celu uzyskania ofert branżowych.

15. MedForward

medforward-hipaa-zgodność

MedForward oferuje usługi doradztwa marketingowego i narzędzia cyfrowe skoncentrowane na wspieraniu rozwoju firm medycznych od 2007 roku.

Ich aplikacja internetowa MedForward Forms została opracowana przez ich wewnętrzny zespół i umożliwia pacjentom bezpieczne wypełnianie formularzy online zgodnych z HIPAA .

Przekształcą Twoje istniejące formularze w format online, jednocześnie umożliwiając pacjentom korzystanie z formularzy w ich oryginalnym formacie.

Cennik: Płatności są dokonywane z miesiąca na miesiąc. Nie są wymagane żadne długoterminowe zobowiązania, chociaż musisz skontaktować się z MedForward w celu uzyskania spersonalizowanej wyceny.

16. ProntoFormularze

prontoforms-hipaa

ProntoForms, korporacyjny kreator formularzy mobilnych o niskim kodzie, umożliwia tworzenie niestandardowych aplikacji bez wiedzy technicznej.

Aplikacja pozwala na zaawansowaną logikę warunkowego przepływu pracy i bogate przechwytywanie danych poza listami kontrolnymi. Zajmuje pierwsze miejsce w rankingu G2 Enterprise Grid dla rozwiązań mobilnych.

ProntoForms przeszedł kilka audytów, w tym HIPAA.

Utrzymują dostępność usług na poziomie 99,9% i często realizują plany reagowania na incydenty i odzyskiwania po awarii, aby zapobiegać zagrożeniom bezpieczeństwa.

Ceny : wszystkie trzy dostępne plany zapewniają zgodność z HIPAA, chociaż plan Essentials może być niewystarczający pod względem możliwości dostosowywania. Plan Essentials kosztuje 15 USD miesięcznie na użytkownika, co pozwala na utworzenie 10 formularzy z 250 pytaniami każdy.

17. LuxSci

luxsci-hipaa-zgodność

Rozwiązanie SecureForm firmy LuxSci do tworzenia formularzy internetowych i PDF umożliwia dodawanie i zapisywanie formularzy zgodnych z HIPAA .

SecureForm integruje się z używanymi obecnie formularzami internetowymi lub PDF. Może być używany w tangu z dowolnym systemem CMS (w tym WordPress) oraz ręcznie kodowanymi stronami. Twoje dane są zabezpieczone szyfrowaniem TLS podczas transmisji, a w spoczynku szyfrowaniem PGP i/lub AES.

Cennik: Mały plan pozwala na stworzenie do 100 formularzy już od 50 USD miesięcznie.

18. AnkietaMałpa

ankietamonkey-hipaa

SurveyMonkey to popularny kreator formularzy używany przez 98% firm z listy Fortune 500.

Firma oferuje standardowy formularz BAA i wdraża niezbędne zabezpieczenia w celu ochrony ePHI, które obsługują w imieniu CE.

Zabezpieczenia obejmują plany tworzenia kopii zapasowych danych, regularną analizę ryzyka systemowego i plany reagowania na incydenty.

Ceny : tylko plan Enterprise oferuje funkcje zgodne z ustawą HIPAA. SurveyMonkey prosi klientów o kontakt w celu uzyskania spersonalizowanej oferty.

Wniosek

Zapewnienie zgodności Twojej organizacji nie jest łatwe, ale niezbędne. Wybór narzędzia do tworzenia formularzy zgodnego z HIPAA zmniejszy obciążenie administracyjne i zapewni bezpieczne przechowywanie i wysyłanie ePHI zebranych za pośrednictwem formularzy.

Po przejściu na konstruktor formularzy zgodny z HIPAA będziesz tworzyć i wysyłać formularze w taki sam sposób, jak zawsze.

Główna różnica polega na tym, że dane są teraz przesyłane i przechowywane zgodnie ze standardami HIPAA.

To krok bliżej do zgodności i mniej zmartwień w przypadku zbliżającego się audytu.

Podsumowując, warto zauważyć, że większość formularzy cyfrowych zgodnych z HIPAA wymienionych w tym artykule jest również obsługiwana przez Integromat .

Jeśli szukasz zwiększonej pojemności i elastyczności w czasie, wybór rozwiązania, które jest zarówno przyjazne dla integracji, jak i zgodne z HIPAA, zaspokoi dwie potrzeby jednym działaniem.


Zastrzeżenie: Informacje na tej stronie nie stanowią oficjalnej opieki zdrowotnej ani porady prawnej. Integromat nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub zobowiązania wynikające z lub w jakikolwiek sposób związane z tą platformą.