Odzyskaj czas utalentowanych pracowników dzięki AppSheet Automation

 

Transformacja cyfrowa była od lat priorytetem dla przedsiębiorstw, ale ostatnie badania Google Cloud potwierdzają, że czas wytwarzania aplikacji jest dziś ważniejszy niż kiedykolwiek, ponieważ większość firm zwiększała swoje inwestycje technologiczne w ciągu ostatniego roku. Chociaż istnieje wiele zależności kształtujących przyszłość pracy nad projektami IT, wyzwaniem jest wykorzystanie technologii do wspierania zmieniających się kultur pracy. Automatyzacja jest najważniejszym punktem dla tego celu.

Według firmy badawczej Forrester : „Automatyzacja była główną siłą zmieniającą kształt na długo przed pandemią; teraz staje się pilna w kontekście ryzyka biznesowego i odporności przedsiębiorstw… Kiedy wychodzimy z kryzysu, firmy będą szukać automatyzacji jako sposobu na złagodzenie ryzyka, jakie przyszłe kryzysy stanowią dla podaży i produktywności pracowników ”. 1

Jesienią ubiegłego roku Google ogłosiło wczesny dostęp do AppSheet Automation, istotnego dodatku do AppSheet, platformy programistycznej no-code, która wykorzystuje sztuczną inteligencję Google do ułatwienia automatyzacji procesów biznesowych. Dzisiaj, w ramach misji dalszego wspierania przyszłości pracy Google udostępniło aplikację AppSheet Automation (GA). AppSheet Automation umożliwia nawet osobom bez umiejętności kodowania przekształcenie własnej pracy dzięki nowym, potężnym funkcjom, w tym inteligentniejszej ekstrakcji ustrukturyzowanych danych z dokumentów i kompatybilności z szerszą gamą źródeł danych, takich jak Arkusze Google i Dysk.

ABCD
 

AppSheet Automation eliminuje masę pracy

Ułatwiając automatyzację procesów biznesowych, AppSheet Automation pomaga przedsiębiorstwom zredukować zaległości IT i zaoszczędzić pieniądze, jednocześnie rozwiązując prawdopodobnie najbardziej wszechobecny ból głowy ludzi utalentowanych: pracę związaną z zadaniami ręcznymi. Niedawna ankieta przeprowadzona wśród pierwszych użytkowników AppSheet Automation wykazała, że 64% osób korzystających z AppSheet Automation było w stanie skupić się na pracy o dużym priorytecie, a nie na zadaniach ręcznych. Wykorzystując moc automatyzacji, utalentowany pracownik może odzyskać stracony czas, zapewniając jednocześnie więcej miejsca na intensywną pracę.

Na przykład ręczne wprowadzanie danych paragonu lub śledzenie kopii papierowych jest czasochłonne. Ale dzięki funkcji inteligentnego przetwarzania dokumentów AppSheet Automation zadania te nie muszą już być nieefektywne. Dane nieustrukturyzowane, takie jak faktury, pokwitowania, można automatycznie wyodrębnić z dokumentów, a wszystko to dziękisztucznej inteligencji dokumentów Google Cloud. Automatyzacje procesów, takie jak te, pomagają organizacjom odzyskać czas poświęcony na powtarzalne zadania, umożliwiając pracownikom firmy poświęcanie więcej czasu na strategiczną i znaczącą pracę.

Wyodrębnij nieustrukturyzowane dane za pomocą Intelligent Document Processing.jpg
Wyodrębnij nieustrukturyzowane dane dzięki inteligentnemu przetwarzaniu dokumentów

Rosnące wykorzystanie automatyzacji AppSheet

Klienci korporacyjni z całego świata z różnych branż już korzystają z platformy AppSheet do tworzenia aplikacji no-code Google Cloud, aby umożliwić swoim pracownikom tworzenie zaawansowanych aplikacji biznesowych. Globe Telecom, wiodąca firma telekomunikacyjna oferująca pełen zakres usług na Filipinach, zbudowała ponad 50 aplikacji biznesowych w ciągu 8 tygodni , na przykład za pomocą AppSheet.

„Zawsze szukaliśmy oddolnych innowacji wśród naszych pracowników w Globe. Jest to coś, co bardzo chętnie pielęgnujemy dla naszych pracowników. AppSheet dał nam tę elastyczność – idealne narzędzie do wydobywania tych innowacyjnych umysłów. Pozwala abyśmy mogli szybko zrealizować i zmienić sposób prowadzenia działalności oraz ulepszyć sposób obsługi naszych klientów ”- powiedział Carlo Malana, dyrektor ds. informacji w Globe .

Podobnie EBSCO, jedna z największych prywatnych firm rodzinnych w Stanach Zjednoczonych, pracowała nad odkryciem, w jaki sposób połączenie tworzenia aplikacji bez kodu i inteligentniejszych możliwości automatyzacji może zwiększyć wydajność siły roboczej. Używali AppSheet Automation do zadań, od automatycznego pozyskiwania W9 podczas wdrażania pracowników do eliminowania luk w procesach.

„AppSheet Automation kładzie podwaliny pod wiele przyszłych projektów automatyzacji, co przyspieszy wdrażanie, a także zapewni lepszy wgląd w procesy automatyzacji, ponieważ proces kompilacji zmusza do ich wizualnego rozplanowania” – powiedział Matthew Brown, architekt IT w EBSCO.

Poprawa współpracy pracowników dzięki AppSheet Automation

Wraz z tym ogłoszeniem GA Google rozszerza obsługę źródeł danych AppSheet Automation poza Salesforce, tak aby obejmowała również Arkusze Google i Dysk, co jeszcze bardziej ułatwi współpracę, jednocześnie dbając o zarządzanie IT i bezpieczeństwo.

Patrząc w przyszłość, budują oni również możliwość osadzania rozbudowanych widoków arkusza aplikacji w Gmailu w celu wykonywania zatwierdzeń w podróży. Pozwoli to użytkownikom na zatwierdzanie procesów bez konieczności opuszczania ich obecnego interfejsu i pomoże zaoszczędzić czas.

Spojrzenie w przyszłość dzięki widokom aplikacji dostępnym w Gmail.jpg

 

Spojrzenie w przyszłość dzięki widokom aplikacji dostępnym w Gmailu

Ponieważ automatyzacja rozszerza możliwości no-code, organizacje na całym świecie znajdą nowe i kreatywne sposoby angażowania swoich pracowników. Technologie, takie jak AppSheet, umożliwiają ludziom pracującym w dzisiejszym, bardzo rozproszonym środowisku biznesowym, pomagając im spędzać więcej czasu na pracy, która ma znaczenie i robić rzeczy, których wcześniej nie mogli wykonywać. Wierzymy, że to zorientowane na człowieka podejście, które równoważy potrzeby pracowników branżowych z wymaganym nadzorem i bezpieczeństwem IT, jest ważne dla wspierania przedsiębiorstw, aby stały się bardziej empatyczne i wydajne.

Gotowy do przyłączenia się do rozmowy? Zacznij tworzyć za darmo i dołącz do społeczności twórców AppSheet, aby współpracować z twórcami z całego świata.


1. Forrester Research, Kryzys COVID-19 przyspieszy plany automatyzacji przedsiębiorstwa, 5 maja 2020 r.